Plaveme prsa

Plaveme prsa
Pojďte si i letos zaplavat pro radost a pro zdravá prsa. Aliance žen s rakovinou prsu zve na 7. ročník celostátní akce Plaveme prsa!

Pojďte si i letos zaplavat pro radost a pro zdravá prsa. Aliance žen s rakovinou prsu zve na 7. ročník celostátní akce Plaveme prsa! Letos je připravena novinka - celorepublikovou plaveckou štafetu, jejímž cílem je symbolicky překonat šířku České republiky. V jednotlivých městech bude bohatý program.
Smyslem této akce je upozornit na dobrou prognózu v případě včasné léčby zhoubného nádoru prsu, na možnosti kvalitního života vyléčených žen a na význam podpory v průběhu léčby i po ní.
Zjistily jste, že potřebujete novou výbavu na letošní Plaveme prsa? Pak neváhejte a na e-shopu firmy Born To Swim si můžete koupit krásnou plaveckou čepici, ultrasavou osušku nebo praktický vak, které jsou označeny logem Plaveme prsa od Báry Srncové. Nejen že budete s těmito produkty hvězdou každého bazénu, ale jejich koupí přispějete i na dobrou věc, a to na projekty Aliance žen.

Zdroj: www.facebook.com/events/264847520694378/