NGO Market 2020

NGO Market 2020

Praha, 22.4.: Veletrh neziskových organizací NGO Market je největší akcí svého druhu ve střední Evropě. Dvacátý první NGO Market, který se ponese v duchu motta „Je to i na nás!“ se uskuteční 22. 4. 2020 ve Foru Karlín v Praze.

Jak můžeme přispět ke zlepšení prostředí, ve kterém žijeme? Pokud si také kladete tuto otázku, pak jste i Vy klíčovou součástí fungující demokracie. Přijďte se podívat na NGO Market, který se letos zaměří právě na aktivní zapojení ve společnosti a odpovědnost za svět, ve kterém žijeme.

Na veletrhu svou činnost představí zhruba 200 neziskových organizací z nejrůznějších oblastí od sociální práce, rozvojové pomoci a lidských práv po ekologii, kulturu či vzdělávání. Cílem veletrhu je prezentace činnosti neziskových organizací, posilování kapacit neziskovek a podpora networkingu mezi neziskovým sektorem a jeho partnery.

Díky interaktivnímu programu si budete moci vyzkoušet aktivity, které Vám činnost neziskovek přiblíží. V rámci doprovodného programu budete moci zavítat i na swap oblečení, dozvědět se více o udržitelné módě, koupit si kávu a přispět tak na dobrou věc.

 

Více informací bit.ly/2Gmu7x7

Zdroj: www.facebook.com/events/208737856962251/