Moderní technologie v nezisku

Moderní technologie v nezisku

Moderní technologie nám v mnoha ohledech ulehčují život. Málokdo si v dnešní době umí představit svůj pracovní den bez používání mobilního telefonu, počítače a internetu. Žijeme ve společnosti, kde je používání  technologií naprosto běžné a společnost to dost často vyžaduje. Jde o to umět s nimi zacházet smysluplně a vědět co a kdy využívat. Na konferenci se dozvíte jak.

Link obdržíte na základě registrace: https://forms.gle/K5h6fHpkf6v9NTZDA

9:15  Otevření místnosti na ZOOM 
9:30 zahájení konference

Program, workshopy i medailonky na webu: https://www.avpo.cz/event/modernitechnologie/ 

Na konferenci se dozvíte, jak ušetříte čas s Google kanceláří, jaký je vhodný CRM pro neziskové organizace, jaký je vývoj v sociálních sítích, jaké jsou možnosti v platebních terminálech pro neziskové organizace, jak automatizovat své procesy bez programátora za použití Integromatu, jaké jsou aktuální trendy u tvorby webů, jak efektivně pracovat s projekty s Freelem, jak natočit a publikovat video a další.

 

Přihlásit se můžete také na samostatné workshopy.

 

Moderuje: Martina Šmuková, zakladatelka NF Pink Bubble a Monika Jindrová, ředitelka AVPO ČR

 

Partnery konference jsou Česká spořitelna a.s., Kongresové centrum Praha.

 

Partnerem workshopu CRM pro neziskovky

 

Konferenci pořádají AVPO Servisní, AVPO ČR, Sdružení NROS a Nadace rozvoje občanské společnosti.

Asociace veřejně prospěšných organizací ČR

Posláním AVPO ČR je přispívat k vytváření transparentního, spolehlivého a moderního neziskového sektoru. Za účelem naplnění svého poslání vykonává asociace zejména tyto činnosti: •poskytuje vzdělávací, informační a poradenské služby členům asociace a také ostatním veřejně prospěšným a/nebo neziskovým organizacím; •vytváří a spravuje databázi členských veřejně prospěšných organizací; •spravuje značku spolehlivosti – označení Spolehlivá veřejně prospěšná organizace – a vede databázi jejích držitelů; •všemi dostupnými způsoby prosazuje zájmy veřejně prospěšných organizací, které jsou v souladu se stanovami asociace.


Čím nám můžete pomoci?

Přivítáme dobrovolnou pomoc odborníků - právo, média, PR apod. Všech, kteří mohou pomoci s rozvojem neziskového sektoru.


Stránky organizace »

E-mail organizace »