Mikulášský charitativní bazar

Mikulášský charitativní bazar

Praha, 5.12.: Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 vás zve na 15. ročník Mikulášského charitativního bazaru, který se bude konat tradičně 5. prosince od 14 do 18 hodin v Pražské křižovatce.

Přijďte se naladit na sváteční atmosféru, dát si vánoční punč s přáteli a v předstihu nakoupit vánoční dárky, adventní věnce či vánoční pečivo a cukroví. Výtěžek z prodeje půjde na pomoc lidem, kteří se bez ní neobejdou.
Nejmladší účastníci se mohou těšit na mikulášskou nadílku. V rámci odpoledne vystoupí také talentovaní studenti hudby a v závěru jste zváni k tradičnímu společnému zpívání českých koled s paní Dagmar Havlovou a jejími hosty.
Událost bude moderovat Lenka Vacvalová.
Myšlenku pořádat každoročně charitativní bazar iniciovala před dvanácti lety předsedkyně správní rady a zakladatelka Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 paní Dagmar Havlová. Cílem bazaru je pravidelně sdružovat neziskové organizace, vzájemnou spoluprací je propojit a umožnit jim prezentovat jejich činnost a práci přidružených organizací, například chráněných dílen či stacionářů.
Zdroj: www.facebook.com/events/569467103785462/