Mezinárodní tábory zážitkové terapie pro onkologicky nemocné děti

Mezinárodní tábory zážitkové terapie pro onkologicky nemocné děti
10.-19.8.: Měníme životy. Poskytujeme vážně nemocným dětem zážitek, který změní jejich život, dodá jim sílu a energii potřebnou pro uzdravení a další život. A to vše zcela zdarma. Věříme, že slunce vždy svítí nad mraky.

Náš tábor není letní tábor v klasickém slova smyslu. Stavíme děti mimo jejich komfortní zóny pomocí speciálních zážitků. Tím, že překonají své obavy, objevují svou připravenost čelit nejen výzvám spojeným s jejich dobrodružstvím, ale také jejich nemocí. Vyčarujeme úsměvy na jejich tvářích; dáváme jim sílu k jejich boji.
Od roku 2008 se účastní každý rok mezinárodních turnusů Bátor Tábora (Tábora Odvahy) i 40 českých dětí, a to ze 2 onkologických center. Tábory jsou pro děti zcela zdarma.
Říká se, že je lepší dávat než dostávat. Motto, jež je známé všem, kterým kdy někdo pomohl v těch nejtěžších chvílích. Pokud Ti to také něco říká, pojď našim táborníkům ukázat vše dobré, co se v Tobě skrývá. Využij příležitost, pomáhej měnit životy k lepšímu a staň se dobrovolníkem, jenž bude svou prací vzorem hodným následování i pro budoucí generace!
Máš dostatek volného času? Připoj se k nám a staň se táborovým dobrovolníkem, Cimborou! Přihlaš se k nám a můžeš nám být nápomocen během našich letních kempů.
Mezinárodní turnus pro české a slovenské děti (7-14 let)
Termín pro dobrovolníky mluvíci česko/maďarsky a slovensko/maďarsky 10.-19.8.2017
Přihláška do 12.2.2017: http://onkentes.batortabor.hu/

Nadační fond Nadace Bátor Tábor Česká republika

Jsme středoevropské centrum zážitkové terapie pro vážně nemocné děti. Náš tábor není letní tábor v klasickém slova smyslu. Stavíme děti mimo jejich komfortní zóny pomocí speciálních zážitků. Tím, že překonají své obavy, objevují svou připravenost čelit nejen výzvám spojeným s jejich dobrodružstvím, ale také jejich nemocí. Vyčarujeme úsměvy na jejich tvářích; dáváme jim sílu k jejich boji.


Čím nám můžete pomoci?

Tábory realizujeme v našem táborovém areálu v Maďarsku, u města Hatvan s pomocí dobrovolníků, kteří zabezpečují táborové programy, zdravotní péči, tlumočí komunikaci táborníků s dobrovolníky (z maďarštiny nebo angličtiny), ale také pomáhají dětem se vším, co potřebují.


Stránky organizace »

E-mail organizace »