Koncert pro Ukrajinu

Koncert pro Ukrajinu

3. června 2022 / 18 hod. / Kinosál Města Unhošť

Zveme vás na benefiční koncert, který podpoří ukrajinské rodiny, jež utekly před válkou a našly útočiště v Unhošti. Vystoupí žáci a hosté Nily Fleissigové se známými skladbami světových mistrů a českými a ukrajinskými lidovými písněmi.

Koncert pořádá Nadační fond Slunce pro všechny společně s Městem Unhošť. Právě zde našlo útočiště několik rodin s dětmi uprchlými před válkou. Výtěžek z benefičního koncertu bude věnován na jejich podporu v opravdu nelehké životní situaci. 

 

Těšit se můžete na vystoupení žáků a hostů Nily Fleissigové. Na programu budou skladby M. Kosenka, W. A. Mozarta, F. Kreislera, S. Joplina, G. Hollaendera, F. Schuberta, S. L. Weissa, L. Brouwera, G. Verdiho, A. Cofalika a R. Twardowského, C. M. Vebera. Zazní také české a ukrajinské lidové písně. 

 

Jako host vystoupí i Vladimír Albrecht, nevidomý uživatel sociálních služeb ve Slunci. 

 

Během koncertu si můžete prohlédnout výstavu fotografií ze života ve Slunci a z pomoci nadačního fondu lidem z Ukrajiny. Bude také připraveno občerstvení ze cvičné pekárny a Kavárny Slunce.

 

Těšíme se na Vás!

Nadační fond Slunce pro všechny

Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami a podpory Soukromé mateřské školy, základní školy a střední školy Slunce, o.p.s. a Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením ČR v Kladně.


Čím nám můžete pomoci?

Informovanost širší veřejnosti


Stránky organizace »

E-mail organizace »