Komunity jsme MY - rozvoj společenství i jednotlivců

Komunity jsme MY - rozvoj společenství i jednotlivců

Svět kolem můžete měnit, přestože jste bez zázemí, financí nebo podpory úřadů. OŽIV KOMUNITY - STMELUJ LIDI - INSPIRUJ OKOLÍ - Získejte až 10 000 Kč na vaší veřejnou akci. Víme, jak na to: Sebezkušenostní podpůrný program KOMUNITY JSME MY na oživení pražských komunit (tematických či místních) právě startuje.  Pro rodiče ve složité životní situaci je BEZPLATNÝ.

Sebezkušenostní podpůrný program KOMUNITY JSME MY na oživení pražských komunit (tematických či místních) právě startuje.  Pro rodiče ve složité životní situaci je BEZPLATNÝ díky podpoře Evropského strukturálního a investičního fondu a Magistrátu Hlavního města Praha.


 


Čeká vás


10 dní rozvoje pod laskavým vedením zkušených lektorů a mentorů,


parta 15 komunitních nadšenců,


7 měsíců (duben - říjen 2019) zábavy, testování nových poznatků, plánování a realizace veřejné akce podle vašich představ. Můžete získat podporu až 10 000 Kč na její pořádání. 


Popis programu, termíny, profily lektorského a mentorského týmu najdete na webu Spiralis  http://www.spiralis-os.cz/2-uncategorised/253-komunity-jsme-my


Přihlásit se můžete do 22. 3. zde http://bit.ly/2EB0GGB


Aktuální info o programu  najdete také  na Facebooku.  http://bit.ly/2NJpMak


Více info: Hana Černáková, cernakovah@spiralis.cz

SPIRALIS - pomáháme dobročinným organizacím být profesionální a sebevědomé

Našim posláním je od r. 1999 podporovat, vzdělávat a profesionalizovat neziskové (dobroziskové) organizace. Jsou jedním ze tří pilířů demokracie. To konkrétně znamená, že jsme tvůrci a partneři společensky prospěšných vzdělávacích programů, které mj. propojují dobroziskový, veřejný i komerční sektor. Věnujeme se podpoře a rozvoji aktivního občanského přístupu u jednotlivců. Náš tým expertů poskytuje profesionální podporu v těchto oblastech: TVORBA A ŘÍZENÍ PROJEKTŮ (KONZULTACE); ZALOŽENÍ A ŘÍZENÍ ORGANIZACÍ; VÍCEZDROJOVÝ FUNDRAISING; STRATEGICKÉ PLÁNOVÁNÍ; PUBLIC RELATIONS; ZMĚNY V LEGISLATIVĚ PRO NNO.


Čím nám můžete pomoci?

Hledáme doborovolníky, partnery, investory i donory Hledáme expertní dobrovolníky se zájmem o podporu žen ve vedení neziskových organizací. Témata: sociální inovace, leadership, vyjednávací a obchodní dovednosti. Hledáme partnery do celostátních i mezinárodních projektů. Hledáme donory pro naše projekty na podporu občansky aktivních jednotlivců.


Stránky organizace »

E-mail organizace »