Jak být vidět v médiích

Jak být vidět v médiích

Existují dva světy. První je ten náš, ve kterém jsme úspěšní. Otázkou však je – ví to o nás i ostatní? K tomu vám může posloužit druhý svět, který představují média. Dozvíte, jak si udržet příznivý mediální obraz a efektivně pracovat s novináři

Existují dva světy. První je ten náš, ve kterém jsme úspěšní. Otázkou však je – ví to o nás i ostatní? K tomu vám může posloužit druhý svět, který představují média. Proniknout do takto složitého prostředí však není jednoduché.
K tomu, abyste se prosadili na trhu, musíte nejdříve odhalit své slabé i silné stránky, zaměřit se na ně, rozebrat je a pojmenovat. Není lehké opustit na chvíli své komfortní prostředí a vstoupit do neznámých mediálních vod a přitom neztratit sám sebe. Rádi vám to usnadníme a ukážeme, že se není čeho bát.
Workshop povede Martin Kézr, který se jako novinář pohybuje v médiích již 28 let a Nikola Sedloňová, absolventka Vyšší odborné školy publicistiky a externí redaktorka Aktuálně.cz.

Program:
- ukážeme vám, jak to chodí v médiích (jejich zákonitosti, plusy i minusy, režim fungování)
- připravíme pro vás modelovou tiskovou konferenci, ne však tak nudně, jak ji znáte z obrazovek. A možná poté zjistíte, že vás mediální svět baví. Smyslem všeho je jediné – jak zaujmout média a být vidět
- můžete se sami zapojit a třeba si vyzkoušet, jak napsat kvalitní zprávu o sobě či o tom, co umíte a dokážete
- a v neposlední řadě se dozvíte, jak si udržet příznivý mediální obraz
Výuka probíhá v malé skupině (max. 10 klientů) interaktivní formou.
Cena:
- člen AVPO ČR 1200 Kč/os. 
- nečlen AVPO ČR 1500 Kč/os.

Registrace: http://serviska.eventito.com/meeting/yv9yv/

Asociace veřejně prospěšných organizací ČR

Posláním AVPO ČR je přispívat k vytváření transparentního, spolehlivého a moderního neziskového sektoru. Za účelem naplnění svého poslání vykonává asociace zejména tyto činnosti: •poskytuje vzdělávací, informační a poradenské služby členům asociace a také ostatním veřejně prospěšným a/nebo neziskovým organizacím; •vytváří a spravuje databázi členských veřejně prospěšných organizací; •spravuje značku spolehlivosti – označení Spolehlivá veřejně prospěšná organizace – a vede databázi jejích držitelů; •všemi dostupnými způsoby prosazuje zájmy veřejně prospěšných organizací, které jsou v souladu se stanovami asociace.


Čím nám můžete pomoci?

Přivítáme dobrovolnou pomoc odborníků - právo, média, PR apod. Všech, kteří mohou pomoci s rozvojem neziskového sektoru.


Stránky organizace »

E-mail organizace »