Fresh Senior Festival 2020

Fresh Senior Festival 2020

Praha, 21.9.: V krásné zahradě Pelléovy vily se můžete těšit na unikátní módní přehlídku, vystoupení tria Zdenky Trvalcové – Čevelové, které vás naladí na tóny sladké Francie a v podvečer na skvělé Ivan Hlas TRIO.

Dále si můžete užít krátké divadelní představení seniorského souboru pod klubem REMEDIUM nebo ukázky společenských tanců v podání soutěžící a profesionálního tanečníka SENIORSKÉ STARDANCE ve spolupráci s Kontem Bariéry, vědomostní kvÍz a další.

Nebude chybět ani festivalová soutěž o zajímavé ceny nebo soutěže v deskových a karetních hrách! Celkovou nekonvenční koncepcí programu chceme upozornit na fakt, že zachování schopnosti hrát si v seniorském věku má velmi příznivý vliv na psychosomatické projevy stárnutí a zároveň prospívá mezigenerační komunikaci.

Hlavním mottem a posláním letošního ročníku festivalu jsou hry, pomocí nichž otevíráme rozmanité nabídky aktivit, spojené s neformálními uměleckými vystoupeními, vytvořit atmosféru přátelského sousedského setkání pro každého bez ohledu na věk a místo bydliště.

V interiéru Villy Pelé budou ve vyhrazených prostorách probíhat výstavy seniorských prací a ve spolupráci s partnery také poradny a odborné konzultace na vybraná témata, vycházející ze zaměření festivalu.

Venkovní prostor poskytne možnost prezentace Policie ČR, Městské policie, Life Rescue, Celní správy a dále širokou škálu herních aktivit, řemeslných dílen a workshopů a poraden se zdravotním zaměřením.

Více na:
www.freshseniorfestival.cz
www.freshsenior.cz

Zdroj: www.facebook.com/events/271228687296884/