Dobrovolnictví na hraně - konference

Dobrovolnictví na hraně - konference

Turnov, 16.9.: 16. září 2019 proběhne v sále Střední uměleckoprůmyslové školy Turnov konference, která představí aktuální situaci dobrovolnických služeb v České republice, a to v rámci několika tematických bloků.

Vyzdvihnut bude význam všech dobrovolnických programů a jejich další rozvoj. Konference je také prostorem pro vytváření vazeb mezi dobrovolníky a pro diskuzi aktuálních problémů.
Konference proběhne v čase od 10:00 do 17:00 hodin v sále SUPŠ, Skálova 373.
Na co se můžete těšit?
• Dobrovolnictví ve věznicích
• Dobrovolnictví generující příjem
• Neviditelní dobrovolníci v komunitách – výběr workshopu
• Firemní dobrovolnictví – výběr workshopu
• Online dobrovolnictví
• Dobrovolnictví se počítá
Účastnický poplatek činí 200 Kč, pro studenty 100 Kč, a zahrnuje občerstvení v průběhu celého dne, oběd a podklady z konference. Poplatek je hrazen bezhotovostně na účet: 33243324/0300, podrobnější informace k platbě obdržíte po registraci.
Na konferenci je nutné přihlášení předem, kapacita míst je omezena.
REGISTROVAT SE MŮŽETE na: https://forms.gle/3vodTe1gPXMZmuoH9
Konference je určena zástupcům vysílajících a přijímajících organizací v oblasti dobrovolnické služby, zájemcům z řad NNO, příspěvkovým organizacím, poskytovatelům sociálních služeb, studentům středních a vysokých škol v České republice, především však z oblasti Turnovska a Liberecka.
V případě zájmu můžete dorazit již o víkendu a užít si Český ráj v celé své kráse. Ubytování je možné ve Středisku volného času Žlutá ponorka na noclehárně – kapacita 25 osob, cena je 100,- /osobu s vlastním spacákem a karimatkou. Ubytování si účastníci zařizují sami a lze jej najít na odkazu: https://www.ponorkaturnov.cz/pronajem/nocleharna-ponorka

Zdroj: www.facebook.com/events/2485536278200320/