Charitativní golfový turnaj pro Slunce

Charitativní golfový turnaj pro Slunce

15.9.2020, 9:00-19:00, Golfový areál Botanika, Horní Bezděkov:Hrajete rádi golf? Pomáháte znevýhodněným a hendikepovaným lidem? Přijďte oboje spojit 15. září 2020 na Golfový turnaj pro Slunce, který se skuteční v krásném prostředí golfového areálu Botanika v Horním Bezděkově. Součástí bude i bohatý doprovodný program, který letos bude stát za to. Podpořte unikátní zařízení Slunce, které pomáhá lidem s hendikepy přiblížit se co nejvíce běžnému způsobu života.

Přátelé, golfisté, dejte si do svých diářů datum 15. září. Právě v tento den se bude konat Charitativní golfový turnaj pro Slunce. Registrace začíná v 9 hodin dopoledne. A kdo nehraje, pobaví se od 16 hodin u doprovodného programu, který bude stát za to. Vystoupí Petr Macháček, Josef Štágr, Petr Bendl, sopranistka Helena Krausová, Ivana Lojková, houstlistka Markéta Muzikářová, František Konvalinka a Kateřina Procházková, kterou na klávesy doprovodí nevidomý Vladimír Albrecht. Věříme, že všechno klapne, společně se sejdeme na Botanice a podpoříme tak lidi s postižením. Těšíme se na Vás! PS. Hezké počasí máme objednané.

Nadační fond Slunce pro všechny

Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami a podpory Soukromé mateřské školy, základní školy a střední školy Slunce, o.p.s. a Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením ČR v Kladně.


Čím nám můžete pomoci?

Informovanost širší veřejnosti


Stránky organizace »

E-mail organizace »