Busking pro Slunce

Busking pro Slunce

21. 6. 2022, 14-22 hod., Jungmannovo nám., Praha

Zveme Vás na V. ročník charitativního Buskingu pro Slunce, oslavy pouličního umění spojené s podporou dětí a dospělých s hendikepy. Stavte se v úterý 21. června mezi 14 a 22 hodinou na pražském Jungmannově náměstí na koncertě, který bude nabitý energií a dobrou náladou. 

S létem jsou bezesporu spojené open air hudební festivaly a s nimi například i prezentace pouličního umění.  Rádi bychom Vás pozvali na V. ročník Buskingu pro Slunce, který pořádá zpěvačka a herečka Nikol Kouklová na podporu buskingové disciplíny v ČR  a Nadačního fondu Slunce pro všechny v úterý 21. června od 14 do 22 hodin na Jungmannově náměstí v Praze. Letošního ročníku se zúčastní na pět desítek osobností z různých uměleckých sfér. Prostor tradičně dostanou jak začátečníci a nadšenci, tak zavedení umělci jako je Barbora Poláková, Igor Orozovič, Anna Julie Slováčková, Milan Peroutka nebo Adam Pavlovčin. Všichni účinkující vystupují bez nároku na honorář. Veškerý výtěžek, který návštěvníci vhodí "do klobouku", poputuje Nadačnímu fondu Slunce pro všechny a přes něj dětem a dospělým s hendikepy, lidem v těžké životní situaci a seniorům. Přijďte s námi oslavit slunovrat a otevřít léto. Více informací naleznete na webových stránkách www.buskingproslunce.cz.

Nadační fond Slunce pro všechny

Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami a podpory Soukromé mateřské školy, základní školy a střední školy Slunce, o.p.s. a Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením ČR v Kladně.


Čím nám můžete pomoci?

Informovanost širší veřejnosti


Stránky organizace »

E-mail organizace »