Benefiční koncert v kostele sv. Mikuláše

Benefiční koncert v kostele sv. Mikuláše

Tradiční benefiční koncert na podporu dětí se speciálními potřebami ze školy Slunce se uskuteční v pondělí 25. listopadu 2019 od 16 hodin v kostele sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí v Praze. Součástí bude i prodejní výstava výrobků od dětí s hendikepy. Právě jim půjde celý výtěžek koncertu a výstavy.

Tradiční benefiční koncert na podporu dětí se speciálními potřebami ze školy Slunce se uskuteční v pondělí 25. listopadu 2019 od 16 hodin v kostele sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí v Praze. Zazpívají na něm operní pěvkyně Lucie Silkenová, Dáša Zázvůrková, na varhany zahraje Pavel Černý, na klávesy uživatel služeb Slunce Vladimír Albrecht, Kateřina Procházková, Honzík Musil a Jan Rezek. Akci bude moderovat Táňa Fischerová. Prodejní výstava prací dětí a dospělých se speciálními potřebami bude probíhat až do začátku ledna. Koncert proběhne pod záštitou Náboženské obce Církve československé husitské, která zapůjčí překrásné prostory barokního kostela. Srdečně Vás zveme! Vstupné je dobrovolné a jeho výtěžek i s prodejní výstavy podpoří děti s hendikepy.

Nadační fond Slunce pro všechny

Nadační fond Slunce pro všechny byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami a podpory Soukromé mateřské školy, základní školy a střední školy Slunce, o.p.s. a Okresní organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením ČR v Kladně.


Čím nám můžete pomoci?

Informovanost širší veřejnosti


Stránky organizace »

E-mail organizace »