Běh pro Paraple

Běh pro Paraple

Praha, 14.9.: V Malešickém parku odstartuje 14.9.2019 ve 14 hodin za víření bubnů Tam - Tam Batucada jubilejní dvacátý ročník charitativního Běhu pro Paraple.

Běh pro Paraple 2019 - letos již po dvacáté!
Datum: 14. září 2019
Místo: Malešický park

Zapište si do diářů, protřepejte piknikové deky, začněte trénovat a těšte se na super večerní koncerty. A hlavně sdílejte, sdílejte, sdílejte, ať se na trati 100 m seběhne co nejvíc lidí.

Celé odpoledne probíhají 100 m běhy a jízdy
na longboardech, skateboardech,
koloběžkách, na bruslích a všem, co má kola.
Doma vyrobená vozítka a pohybovadla mají zelenou!
Každý účastník získá originální medaili a foto v galerii.
Těšit se můžete na bohatý doprovodný program, hudební vystoupení Báry Polákové, nebo písničkáře Juraje Hnilici. V podvečer si pak můžete poslechnout rock-popovou kapelu Gingerhead a zpěváka Thoma Artwaye.
Běh slavnostně odstartuje zakladatel Centra Paraple Zdeněk Svěrák.
Přijďte si vyzkoušet krátkou sprinterskou trať a poměřit své síly se současným držitelem českého rekordu, sprinterem Zdeňkem Stromšíkem. 100metrovou trať můžete jít, klusat, běhat, sprintovat nebo jet na všem, co má kola.
Program oživí vystoupení mistra světa na BMX, Dominika Nekolného, a parkurová show Pavla Cibulky.
Paraple nezapomíná ani na ty nejmenší, pro které bude připraven dětský tvořivý stan, skákací hrad, vozítkové hřiště nebo loutkařské divadlo Zvoneček.
Přijďte se setkat s přáteli a příznivci Centra Paraple, které pomáhá lidem s poraněním míchy již neuvěřitelných 25 let, a užít si sobotní odpoledne plné zábavy! Centrum Paraple podpoříte zakoupením speciálního trička na místě konání, které vám poslouží jako Jízdenka k běhu či jízdě a doprovodným aktivitám.

Zdroj: www.facebook.com/events/777843985950859/